Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.


Emir Çilingir Hizmetleri

2 yıl önce   Meslek Rehberi   Etimesgut   557 Ziyaret Referans: Kgl9avmeG1v

Emir Çilingir olarak 24 yıldır Etimesgut ilçesinde siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz bölgeler arasında Etimesgut, Emirler, Eryaman, Elvankent ve Bağlıca bölgeleri bulunmaktadır. Çilingir hizmeti, otomobil, kasa, kilit değiştirme hizmeti, anahtar yapımı ve kopyalama gibi hizmetleri kapsamaktadır. Uzaktan kumanda pil değişimi, akıllı apartman kilidi kurulumu, uzaktan kumanda çoğaltma ve kale alarmı konularında da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Birçok kilit marka ve çeşidini en iyi fiyat garantisiyle sunuyoruz. Bunlardan bazıları; Kale, Yuma, Daf, Yale, Mul-t-lock, Integrator, Desi, Karakoç, Otomatsan, Merter Smart Lock gibi kilit markaları mevcuttur.

Çilingire ne zaman ihtiyacınız olacağını asla bilemezsiniz!

Rüzgar nedeniyle kapınız beklenmedik bir şekilde kapanıyorsa veya kapınızı açmaya çalışırken aniden kilidiniz kırılıyorsa bu hizmete ihtiyacınız olabilir. Bu nedenle Etimesgut bölgesinde çilingir hizmeti aradığınızda her zaman yanınızdayız. Bir çilingirin 7/24 çalışması oldukça normaldir çünkü anahtarın kırılmasına veya kaybolmasına zaman yoktur. Ekiplerimiz hızlı bir şekilde adresinize yönlendirilir ve adresinize vardıklarında kapalı olan kapı üzerinde gerekli çalışmayı yaparak kapınızı en hızlı şekilde açarlar.

Emir Anahtar Çilingir olarak 24 saat acil çilingir hizmeti sunmaktayız. Misyonumuz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kusursuz hizmet sunmaktır. Hızlı yanıt ve müşteri odaklı çalışma prensiplerimizle hizmetinizdeyiz. Firmamız anahtar ve kilit sistemleri konusundaki uzmanlığıyla yaşam alanlarının ve kamu binalarının güvenliğini sağlamaktadır. Ayrıca kaybolan, kırılan veya çalınan kilitlerin yerine yeni kilitler de sağlıyoruz. Teknolojik gelişmeleri takip eden ve 24 yıldır sektörde olan firmamız her marka kilit ve anahtar sistemlerine hizmet vermektedir. Ekonomik çözümlerimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla öne çıkıyoruz.

Ek Detaylar

Firma Adı
Emir Çilingir
Telefon
0 312 226 11 00

Etiket:

anahtarcı