Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.


GKN Store

8 ay önce   Firmalar   Ankara   238 Ziyaret Referans: k8mepY2aMyJ

Konum: Ankara


GKN Store Temizlik Maddeleri San. Tic. Ltd. Şti. 2013 yılında Ankara’da kurulmuştur. Temizlik makinaları, çöp kovaları, sıfır atık kutuları, otel ekipmanları gibi birçok alanda hizmet vermektedir. Özellikle sıfır atık kutuları ve geri dönüşüm çöp kovalarında geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Uzman kadrosu ve güvenilir hizmet anlayışıyla sektörde öncü konumda yer almaktadır.

Temizlik işleri ve atık yönetimi alanında GKN Store zengin bir ürün portföyüne sahiptir. Örneğin yüksek teknolojiye dayalı sanayi tipi temizlik makinalarıyla işletmelerin hijyen ihtiyacını karşılamakta. Okul temizlik makinaları, el kurutma makinaları gibi ürünlere erişimi kolaylaştırmakta. Geri dönüşüm çöp kovaları, dış mekan çöp kovaları gibi ürünler de firmanın en etkin olduğu ürün gruplarıdır. Ayrıca sıfır atık panosu ve çöp poşetleri ile plastik sıfır atık kutularıyla sektörde öne çıkmakta. Metal sıfır atık konteynerleri gibi ürünleri de sektörde fark yaratmakta.

2013 yılından bu yana GKN Store, temizlik ve hijyen alanında sayısız çözümü kullanıcıların beğenisine sundu. Aynı zamanda da bayii ve toptancı ağını genişletti. Böylelikle ürünlerini daha fazla satış noktasına ulaştırdı. Kaliteli, uygun fiyatlı ve fonksiyonel ürünleriyle müşteri memnuniyetini artırdı. Müşteri memnuniyetini ve ihtiyaçlarını daima ön planda tutan GKN Store, ürünlerini sürekli geliştirmekte.

Dış mekan çöp kovaları denildiğinde akla ilk gelen firmalardan biri olan GKN Store, sektörde diğer ürün gruplarında da önemli bir hacme sahip. Kalite ve güvenilirlik ilkeleri doğrultusunda çalışarak birçok ürün grubunda standartları yükseltiyor. Plastik çamaşır arabası ve diğer ürünlerinde fark yaratıyor. Sektördeki tecrübeleri otellerin sıkça ihtiyaç duyduğu servis arabası veya valiz taşıma arabası gibi ürünlerde de başarı çıtasını yükseltiyor.

Daha temiz ve sürdürülebilir bir dünya için çalışmalarına hız kesmeden devam eden GKN Store ile siz de iş yerinizde ve yaşam alanlarında temizlik ve hijyen standartlarını yükseltebilirsiniz. Müşteri güveni ve memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan GKN Store’da kat arabaları, hijyen ekipmanları, sıfır atık kumbaraları gibi yüzlerce çeşit ürünü uygun fiyat avantajıyla sipariş verebilirsiniz.

Ek Detaylar

Firma Adı
GKN Store Temizlik Maddeleri San. Tic. Ltd. Şti.
Adres
Macun Mahallesi Özankara Toptancılar Sitesi 4.Blok No:148 Yenimahalle Ankara
Telefon
0850 307 40 94