Hakkımızda

Hakkımızda, Türkiye’de şirketler için iş listeleri sağlıyor. Aynı zamanda yerel işletmelerin büyümesine ve gelişmesine yardımcı olurken müşterilerin kolayca iş hizmetleri bulmalarına yardımcı olunmaktadır. Ülke genelinde güvenilir; Firmalar tarafından düzenlenen spam içermeyen işletme listeleri sunan en iyi çevrimiçi portal olmak için sıradışı emek harcıyoruz.

Neden Anadolu’da Olmanız Gerekiyor?

Tüketiciler için: Tüketicilere herhangi bir hizmeti aramalarını sağlamak için önemli olanaklar sağlanmaktadır. Bu bir yüklenici, perakendeci, serbest meslek, danışman ve diğer önemli ticari hizmetleri bulmayı içerir.

Neye ihtiyacınız olursa olsun aradığınız hizmeti bulmanın en iyi yolunu sunuyoruz.

İşletmeler için: Türkiye ticaret rehberinde yeni başlayanlar; küçük ve köklü şirketlerden oluşan tüm işletme şirketleri için çevrimiçi işletme listesinin ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle listelenmelerini sağlamak, dikkat çekmek ve tüm Türkiye’de satış fırsatları elde etmek için benzersiz bir çevrimiçi platform sunuyoruz.

Çevrimiçi arama yapanlara mümkün olan en iyi sonuçları sunmak için sosyal medya entegrasyonu; öncelikli arama listesi müşteri yorumları, reklam fırsatları ve çok daha fazlasını ücretli/ücretsiz seçeneklerle sunulmaktadır. İş hayatında; özellikle bugünün rekabetçi koşullarında işinizi geliştirmenin zorluklarını bunları aşabilmek için en etkin kaynaklara ve çözümlere ulaşmanın yolunu biliyoruz. İşte bu ayrıcalığı daha iyi hissedebilmeniz için çalışıyoruz. Tamamen kullanıcı dostu mantığıyla hazırlanan Anadolu Kobi gücünü adından alarak işletmelerin gerek duyabileceği ticari pazar ve iş dünyasını barındıracak şekilde tasarlandı.

İnternet teknolojilerinden ve internet site çalışmalarınızdan verim alabilmeniz için gerekli olan bütün bilgi, sistem ve gereksinimler bünyemizde bulunmaktadır. Başta küçük ve orta boy işletmeler olmak üzere ticari kesimin bilgi edinmesine; Ticaretine pazar payına tanıtımına katkı sağlayan, en güncel konuların ve firma hizmetlerinin paylaşıldığı; yol gösterici sitemiz işletmeniz için bir kılavuz rolü üstlenmektedir. Bu aşamada üzerimize düşen görevin farkında olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Güncelleme: 5 Mart 2021

Reklam Alanı