Başlık menüde bulunan kayıt ol butonuna tıklayın açılan pencereye kullanıcı adı ve kullandığınız geçerli bir e-posta adresi yazınız ve şimdi üye ol butonuna tıklayınız. Kayıt işleminiz tamamlanarak giriş bilgileriniz e-postanıza gönderilmiştir. Bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz.

Anadolu kobi web sitemize üye olmak ve üye profili oluşturmak kalıcı olarak bedelsizdir. Hiç bir zaman üyeliğinizden dolayı ücret talep edilmez. Ayrıca üyelerimize bildirim ve reklam e-postası gönderilmez. Üyeliğinize reklam sayfası dahil ederseniz yalnızca reklam sayfanız ile ilgili bilgiler sistem tarafından otomatik olarak gönderilir.

Web sitemize kayıt işleminizi tamamladıktan sonra kayıt bilgileriniz ile giriş yapmış olmanız gerekmektedir. Başarılı giriş yaptıktan sonra ana menüde bulunan YENİ OLUŞTUR seçeneğine tıkladığınızda sektör seçeneği çıkacaktır. Bu alanda işinizin ilgi alanına göre seçim yaparak kayıt formu alanına geçilecektir.

Kayıt formu alanında ilgili alanların dikkatlice doldurulması zorunludur. Bilgileri eksik olan kayıtlar onaylanmayacaktır. Kayıtlar açıktır. Firmanıza hemen bir reklam sayfası oluşturabilirsiniz. Kayıt ile ilgili detaylar hazırlanmaktadır.

Web Banner