Anadolu KOBİ Rehberi

Hızlı ve verimli e-ticarete hazır mısınız?Anadolu KOBİ İşbirliği Girişimleri

Anadolu KOBİ girişimcileri olarak sizlere önemli bir mesajımız var: Türkiye'nin mevcut ekonomik koşullarında internetin geleceğini düşünerek geçmiş deneyimlerden ders alalım. Artık alışkanlıklarınızı yeniden düşünmenin zamanı geldi. İşletmesini geliştirmek ve etkili bir iş ortamı yaratmak her KOBİ sahibinin arzusudur. Ekonomik zorluklarla birlikte rekabetin arttığı bu günlerde Türkiye genelinde pazardan pay almak daha da zorlaşıyor. Bu nedenle reklam içerikli planlı tanıtım faaliyetlerine ağırlık verilmesi önemlidir. Araştırmalar, planlı içerik yayınlayan şirketlerin işlerinde artış yaşadığını gösteriyor. Reklam ve pazarlamaya yatırım yaparak işletmenizi daha geniş kitlelere duyurabilir, rekabetin üstesinden gelebilirsiniz. Geleceğin başarılı işletmeleri, dijital stratejilere uyum sağlayan ve yenilikçi pazarlama yöntemlerini benimseyen işletmelerdir.

Anadolu KOBİ işbirliğiyle e-ticaret ve pazarlama desteği verilmektedir.

Anadolu KOBİ iş geliştirme destekleri sektörlerin ihtiyaçlarını karşılayacak güçlü bir altyapı hazırladı. Bize destek olun, ülkemizin tüm sektörlerini geliştirelim. Türkiye'de her müşterinin ihtiyacına çözüm bulmak ile müşterilerinizin ortak ihtiyaçlarına çözüm bulmak arasında büyük bir fark var. Her müşterinin ihtiyacına çözüm bulmak, sunulan hizmetin kalitesini tehlikeye atmakta ve bir süre sonra sıkışıklığa neden olmaktadır. Hepsine çözüm bulmak, sorunların acilen çözülmesi anlamına geliyor. Ancak bunu rutin olarak yapmaya devam ederseniz işinizin başarısı riske girecektir. Bunun yerine müşterilerinizin karşılaştığı ortak sorunları ele almanız gerekir. Çoğunluğun sorununa çözüm tasarlamak işinizin ilk adımı olmalıdır.

Anadolu KOBİ girişimi bir iş geliştirme projesidir

Anadolu KOBİ olarak "Birlikte Güçlüyüz" sloganımızla dijital bir rehber olmanın ötesine geçiyoruz. Her sektöre özel farklı davranışlara yönelik bir yol haritası belirleyerek bakış açınızı değiştirecek, yerel ve sektörel hizmetlerde fark yaratacağız. Sizi iş hayalinizdeki, aynı yolda yürüyebilecek insanlarla buluşturmak için çalışıyoruz. Türkiye'deki şirketler, hizmetler, ürünler ve meslekler arasındaki ilişkileri kapsamlı bir şekilde araştırarak küçük ve orta ölçekli işletmelerin gelişimini desteklemeye hazırlanıyoruz.

Türkiye iş rehberi kapsamında organize sanayideki üreticiler ve sanayi sitelerinde hizmet veren esnaflar başta olmak üzere Türkiye genelindeki işletmelere özel planlamalar yapıldı. Projede üç önemli unsur ele alındı. Bunlar sanayi bölgesi, sektörler ve lokasyondur. Bu üç unsurun iyileştirilmesi için değerli teknikler geliştirilmiştir. Pek çok farklı tekniğin yer aldığı projenin merkezinde Anadolu KOBİ yer alıyor. Bu teknikler mevcut konumunuz ve sektörünüzde güç kazanmak için kullanılır. Çünkü internetin her gün büyük değişiklikler yaşadığını unutmamak önemlidir. Bu değişiklikler takip edilecek ve Anadolu KOBİ haberleri blog sitemizde sizlerle paylaşılacaktır. İşbirliğine daha fazla önem vermeyi, kalıcı ve uzun vadeli iş geliştirmeye odaklanmayı unutmayın.

99
Sektörel Faaliyetler
87
Üye
749
Konum