Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.


Alternatif Kitap Platformu

11 ay önce   Firma Rehberi   Büyükçekmece   337 Ziyaret Referans: WJxbo2jagwO

Alternatif Kitap, "Kitaplarla tanışmanın alternatif yolu" mottosuyla başlayan serüveninde ülkemizde ucuz kitap denildiğinde akla gelen ilk satış kanallarından biridir. Teknolojiyi yakından takip eden ve kullanıcı deneyimlerini sürekli geliştiren mağazamızdan 200 binden fazla kitabı uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz. Hazırlık kitapları başta olmak üzere edebiyat, sağlık, ekonomi, tarih ve daha birçok kategoride binlerce kitap uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte kitaplara erişim de arttı. 2000'li yılların başından itibaren internet üzerinden kitap satışı yapan sitelerin sayısı artmaya başlamıştır.

Ancak tüm sitelerin teknik olanakları ve ürün çeşitleri aynı değildi. Gelişen teknolojiyle birlikte müşteri ihtiyaçları doğrultusunda altyapılarını güçlendiren firmalar, hizmet kalitelerini de artırdı. Alternatif kitap platformunun benzer satış kanallarından en önemli farkı da budur. Sürekli kendini geliştiren, teknik konulara hakim bir kadroya sahiptir. Ayrıca basit arayüzü kitap severlerin aradıkları kitapları bulmalarını kolaylaştırıyor. Filtre seçenekleri sayesinde okuyucular aradıkları kitabı kolaylıkla bulabilmektedir. Sipariş oluşturma, ödeme, kargo bilgileri ve diğer konularda zaman kaybetmezler. Bu yüzden satın almaya fazla zaman ayırmıyorlar. İstedikleri her ortamdan kolaylıkla verdikleri siparişler hızlı bir şekilde kargoya teslim ediliyor ve adreslerine ulaşıyor.

Alternatif kitabevinin temel prensibi alışverişi sadece maddi nesnelerin değişimi olarak görmek değil. Önemlilik kavramını ortadan kaldırarak alışveriş deneyimini üç temel değerle zenginleştirmektir. Bu değerler samimiyet, dürüstlük ve güvendir. Samimiyet müşterileriyle arasındaki bağı güçlendirir. Dürüstlük iş dünyasının temel taşıdır. Doğru ve güvenilir bilgi sunmak anlamına gelir. Güven, müşterilerin şirkete olan inancını ve sadakatini getirir. Kitapları hayata alternatif bir pencere olarak gören alternatif kitapçı, okuyucularını yeni dünyalara taşımak için faaliyet gösteriyor. Müşteri memnuniyetini en değerli ödül olarak görür. Müşterilerinin beklentilerini anlayarak taleplerini karşılamak ve kitapla olan bağını güçlendirmek için çalışır. Hızlı ve kolay bir şekilde online alışveriş yapmak isteyenler online mağazamızda aradıklarından fazlasını bulabilirler.

Ek Detaylar

Firma Adı
Aperatif Kitap Yayın Dağ. ve Tic. A.Ş.
Adres
Murat Çeşme Mah. Çalıkuşu 1.Sk. No:16 C Büyükçekmece / İstanbul
Telefon
0 (850) 305 12 65