Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.


Etulle

11 ay önce   Firma Rehberi   Bursa   250 Ziyaret Referans: 4w9aADOevMR

Konum: Bursa


Akıllı dikey tül perde üreticisi Etulle, kuruluşundan bu yana sektörde fark yaratan önemli markalardan biridir. Üretim faaliyetlerini Bursa’da modern altyapıya sahip fabrikasında gerçekleştirmektedir. Ürünlerinin kalite ve standartlarını sürekli kontrol etmekte, geniş bayii ağıyla akıllı dikey tül perde ve diğer ürünlerini pek çok satış noktasında kullanıcıların beğenisine sunmaktadır.

Perde çeşitleri arasında akıllı dikey tül perdeler oldukça yeni bir türdür. Klasik perdelerden farklı olarak akıllı perdelerde pileler birbirinden bağımsızdır. Böylelikle daha pratik bir perde deneyimi oluşmaktadır. Yerli üretim akıllı dikey tül perde çeşitleri ile Etulle, sektöründe büyümesini sürdürmekte. Üretim çalışmaları devam ederken Ar-Ge çalışmalarını da sürdürmesi bu büyümeye güçlü bir temel sağlıyor.

Etulle akıllı dikey perde modelleri sadece ülkemizde ilgi görmüyor. Dünyanın değişik coğrafyalarından da pek çok kullanıcı bu ürünleri sipariş veriyor. Dekorasyon seçenekleriyle uyumlu mekanik perde çeşitlerinde standartları yükseltmesi bunda en önemli neden. Dahası Bursa’dan dünyaya ulaştırdığı ürünler arasında ahşap jaluzi perde, zebra perde, fon perde gibi ürünler de var. Fon perdelerde düz ve desenli modellerine talep yüksek. Ayrıca ev dekorasyonu kategorisinde de özellikle kırlent ve dekoratif puf çeşitleriyle adından bahsettiriyor.

Etulle’de ahşap jaluzi, duvar kağıdı, Amerikan servis gibi pek çok ürünü uygun fiyata bulabilirsiniz. İnternet sitesindeki güçlü altyapısı sayesinde kullanıcılar basit birkaç tıklamayla aradıkları ürünlere ulaşmakta. Üstelik ödeme ve kargo takibinde de Etulle’nin akıllı perde online satış sitesi çeşitli kolaylıklar sunuyor. Siz de bu fırsatları kaçırmamak için Etulle’yi hemen ziyaret edin.

Ek Detaylar

Firma Adı
Etulle Perde Sistemleri
Adres
Panayır Mah. 2. Derman Cad. No:177 Osmangazi / Bursa
Telefon
0531 222 27 17