Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.


Fozy

4 ay önce   Firma Rehberi   Bursa   90 Ziyaret Referans: 7LDdwjwb1YK

Konum: Bursa


Fozy Toptan Satış Bebe ve Çocuk Giyim, 2021 yılında Bursa’da faaliyete başlayan bir toptan çocuk giyim firmasıdır. Firmanın amacı, çocuk giyim sektöründeki öncü markaların tasarımlarını toptan satıcılarla buluşturmaktır. Yüksek kalite, güvenilir ticaret ve uygun fiyat politikası, Fozy'nin öncelikli değerleri arasında yer almaktadır. Özellikle Arap ve Balkan ülkeleri, Rusya ve Türk Cumhuriyetleri, Fozy'nin yoğun olarak ihracat yaptığı bölgelerdir.

Fozy, toptan çocuk giyim alanında kısa bir süre önce faaliyete geçmiş olmasına rağmen hızla sektörün önde gelen isimleri arasında yer edinmiştir. Firmanın müşteri memnuniyetine verdiği önem ve yüksek kalite standartları, başarılarındaki belirgin ivmenin ana nedenleridir. Fozy Bebe'nin çalıştığı markalar arasında Cocosiss, Elayza, Tiffany, Miniworld, Porland gibi birçok önde gelen marka bulunmaktadır.

Fozy Toptan'ın online satış sitesi fozy.com.tr, çocuklar ve bebekler için farklı yaş gruplarına yönelik çeşitli giyim ürünleri sunmakta. Fozy'nin ürün yelpazesinde geniş çeşitlilik sayesinde, her zevke uygun bir model bulmak mümkün. Örneğin kız çocuk elbise çeşitleri, yenidoğan bebek takımları, kız bebek taytlı takımlar gibi ürünlerin yanı sıra kız çocuk parti elbisesi modelleri ve erkek çocuk kıyafetleri de Fozy'nin sunduğu ürünler arasında yer almakta.

Fozy Toptan, bilinen markaların yanı sıra kendi ürünleriyle de dikkat çekmekte. Likralı badiler, atletler, penye şortlar gibi kız ve erkek çocukları için üretilen ürünlerin yanı sıra, kısa kollu tişörtler ve iç çamaşırları da firmanın kendi koleksiyonları arasında yer almakta. %100 pamuk kullanılarak üretilen bu ürünler, farklı renk seçenekleri ve geniş beden aralığı ile her yaşta çocuğa hitap etmekte. Fozy'nin ürünlerini tercih ederek siz de çocuklara sağlıklı ve şık giyim seçenekleri sunabilirsiniz.

Ek Detaylar

Firma Adı
Fozy Toptan Satış Bebe ve Çocuk Giyim
Adres
Duaçınarı Mah, Vişne Cd. No:196, 16024 Yıldırım/Bursa
Telefon
0537 778 30 67