Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.


Yalın Grup Kâğıt Plastik Sanayi

9 ay önce   Firma Rehberi   İstanbul   294 Ziyaret Referans: oBDbDkxal2E

Yalın grup kağıt plastik sanayi sektörünün öncüsüdür. Aynı zamanda kağıt ve plastik endüstrisinin önde gelen yönetici koleksiyonlarından biridir. Karton kutu ve köşebent, oluklu mukavva, koli bandı ve diğer ürünlerin yanı sıra sektörün farklı bölümlerinde ihtiyaç duyulan sarf malzemeleri üretmektedir. Geçmişten gelen yapısı ve kalite anlayışı ile fonksiyonel ürünler üretmeye devam etmektedir. Alan ne olursa olsun, üretim ve nakliye hizmetleri sırasında çeşitli ambalaj malzemelerine ihtiyaç duyulmaktadır. Örneğin karton kutular ve koli bandı bunların en önemlileridir. Oluklu mukavvalar taşıma esnasında dıştan zarar görmektedir. Karton ayraç türleri kutudan çıkar çıkmaz çalışır. Petek paneller içerideki şekli korur. Streç film çeşitleri sardığı ürünleri düşmeye ve kaymaya karşı korur. Bantlı OPP jelatin, gıda veya eşya ambalajlarında pratik çözümler sunar.

Yalın Grup, tüm ürün portföyü ile müşterilerine en yüksek kaliteyi en uygun fiyata sunmaya çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini ve etik değerleri esas alan paydaş anlayışı ile hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir. Nitekim ülke ekonomisine değer katmaya yönelik faaliyetleri ile sektörde uzun yıllardır yakından izlenmektedir. Teknolojiyi etkin bir şekilde kullanır ve büyüme hedeflerini adım adım gerçekleştirir. Doğaya ve insana saygılı bir gelecek vizyonu ile sektördeki diğer firmalara örnek teşkil etmektedir.

Ülkemizdeki sanayi tesislerinin önemli bir bölümünün Marmara Bölgesi ve Trakya'da faaliyet göstermesi Yalın Grup'un bu bölgede daha etkin olmasını sağlamıştır. Bugüne kadar bir çok firmaya toptan karton koli, oluklu mukavva, koli bandı tedarik etmiştir. Bu süreçte temel ilkeler sürdürülebilirlik, şeffaflık ve doğaya saygı oldu. Ayrıca çözüm odaklı, dürüst ve ilkeli olması da çalışmalarına yön vermiştir. Bu sayede paydaşlarının güvenini kazanmış ve uzun soluklu işbirlikleri kurmuştur. İşletmeniz için kağıt ve ambalaj malzemeleri, koli bandı ve streç film gibi ihtiyaçlarınızı Yalın Grup güvencesiyle sipariş verebilirsiniz. Kargo, nakliye ve diğer işleriniz için gerekli sarf malzemelerini uygun fiyat avantajı ile temin edebilirsiniz.

Ek Detaylar

Firma Adı
Yalın Grup Kağıt Plastik Sanayi Tic. Ltd. Şti.
Adres
Kayabaşı Mah. 1729. Sok. No:17 Başakşehir / İstanbul
Telefon
0212 470 00 35