Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.


Luxe Optik Lens Sağlık ve Medikal Hizmetleri

1 yıl önce   Firmalar   Bakırköy   458 Ziyaret Referans: qQK9b6nbEvY

Labella Lens, aşırı yaygın görme bozuklukları için önerilen en önemli ürünlerden biridir. Özellikle kornea veya göz küresinde herhangi bir sorun yaşayan kişiler renkli lens kullanırlar. Aynı zamanda bu lensler göz rengini bir süreliğine değiştirebilmektedir. Labella Lens bazı durumlarda kozmetik amaçlı bazı durumlarda ise sağlık amaçlı kullanılmaktadır. Yumuşak dokusu sayesinde gözlerde herhangi bir sorun yaratmaz. İnsanlar bu lensleri kullanırsa asla gözlüğe ihtiyaç duymazlar. Luxe Optik Lens Sağlık ve Medikal Hizmetleri olarak bu lenslerin birçok çeşidini ve içeriğini bulmaktayız. Gaz geçirgenliği sayesinde havayı içine aldığı için nefes alma gibi durumlara neden olur. Birden fazla alternatifi olduğu için herkes tarafından tercih edilmektedir. Bu lensler göz doktoru tarafından gerekli görülürse verilir. Güzellik için de olsa kesinlikle doktora başvurulması gereken bir olaydır. Çünkü her gözün çapı ve derecesi farklıdır. Bu nedenle lens tipi de değişmektedir. Hızlı Lens Siparişi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Renkli Lensler Neden Kullanılmaktadır?

Bu lensler kişide eğer miyop hipermetrop astigmat presbiyopi ve anizometropi gibi hastalıklar mevcutsa kullanılmaktadır. Bunların yanında kozmetik ya da tedavi amaçlı kullanılmaktadır. Miyop olduğu zaman renkli lensler miyop kusurunda zamanla düzelme sağlayabilmektedir. Hipermetropta ise gelecek açının kırma gücünü daha az miktarda yapmaktadır. Presbiyopi genellikle yaşlılarda bulunan ve görme bozukluğu yaşayan kişiler için renkli lens ihtiyacı olmaktadır. Böylece gitgide düzelme sallanabilmektedir. Her şekilde lensler muhakkak bir hekim gözetimi şeklinde takılmalıdır.

Renkli Lenslerin Avantajları Nelerdir?

Bu tür lens grupları görme bozukluklarda iyileştirme sürecini hızlandırmaktadır. Gözlük lazer gibi işlemlere maruz kalmadan tedavi sürecini oluşturmaktadır. Net görmeme yakını görememe uzağı görememe ileri yaşta oluşabilecek göz kusurlarına muhakkak renkli lens önerilmektedir. Son yıllarda olunan göz ameliyatlarından sonra da renkli lensler önerilmektedir. Böylece hasta operasyon geçirdikten sonra duyabileceği acılar ve ağrılar minimum düzeye inmektedir. Kornea üzerindeki çizik oluşumunu da engellemektedir. Kozmetik amaçlı kullanılan lensler ise güzel ve hoş görüntüler elde edilmesini sağlamaktadır. İstediği renklerde kendine uygun göz rengini seçebilmektedir. Estetik bir görüntü kazandırmaktadır.

Renkli Lensler Nasıl Kullanılmaktadır?

Bu tür lensler oldukça ince ve hassas oldukları için takıp çıkarılırken hassaslığın ön planda tutulması gerekmektedir. Herhangi bir durumdan dolayı mikrop kapmaması için özel sıvılarda saklanması gerekir. Lenslerin arka ya da ön düzeylerinde oluşacak olan yerleri önemli detaylar içermektedir. Bu lensler genel anlamda işaret parmaklarının ucu ile alınarak göz kısmına yerleştirilmektedir. Muhakkak yukarı gelecek şekilde kenarları takılmalıdır. Aynı şekilde lensler çıkarılırken 2 parmak ile gözün açılması ve işaret parmağı ile kenardan çıkarılması gerekir. Lensin zarar görmemesi için tırnakların kesinlikle kullanılmaması gerekmektedir. Bunun en büyük nedeni tırnakların korneayı çizebilecek bir biçimde olmasıdır. Bakımları ise kutusunda bulunan sıvılar sayesinde yapılmaktadır. Burada bulunan solüsyonlar lenslerin ön ve arka tarafını temizlemektedir. Sende herhangi bir tozun meydana gelmemesi için iki yüzeyinde hafif bir şekilde ovulması gerekir.

Renkli Lens Fiyatları Nasıl Olmaktadır?

Öncelikle renkli numaralı, renkli ve numarasız lens olarak iki gruba ayrılır. Göz muayenesi sırasında kişinin lens takmaya uygun olup olmadığına doktor karar verir ve bu süreçte lenslerin takılabilmesi için ölçü alınır. Lens ölçümleri sırasında göz kurumasını önlemek için gerekli önlemler alınmalıdır. Kişinin alerjik bir durumunun olmadığına dikkat edilmelidir. Lens fiyatları lensin boyutuna göre değişmektedir. Aynı zamanda kaliteli renkli lensler diğer lenslere göre daha pahalıdır. Kişi bu durumları göz önünde bulundurarak lens kullanmalıdır. Genel olarak görme sorunu yaşayan herkes renkli camları tercih etmektedir. Hem estetik bir görünüm sağlar hem de sağlık açısından idealdir.

Ek Detaylar

Firma Adı
Luxe Optik Lens Sağlık ve Medikal Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.
Adres
Ataköy 7.8.9.10. Kısım Mh. Karanfil Sk. Kısım Atrium No: 2/138
Telefon
05451340134