Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.


Mupa Elektrik Pano Sistemleri

1 yıl önce   Firma Rehberi   Ankara   250 Ziyaret Referans: WpmbkR5azJn

Konum: Ankara


Mupa elektrik pano sistemleri 2008 yılında İvedik Organize Sanayi Bölgesindeki tesislerinde pano üretimine başlamıştır. Kısa sürede ürettiği kaliteli panolarla hem özel sektörde hem de kamu kurumlarında tercih edilen bir firma haline gelen firmamız yaklaşık 1500 metrekare kapalı alana sahiptir. Mupa Pano, uzman mühendis kadrosu, proje ve tasarım ekibi ve nitelikli montaj ekibi ile siparişleri söz verdiği tarihte ve eksiksiz olarak teslim etmektedir. Mupa Pano, projeler için özel paneller üretmektedir. Proje ve müteahhitlik firmalarının talep ettiği ölçü ve özelliklerde panel üretebilmektedir.

Üretilen panolar arasında modüler otomasyon panoları, modüler dağıtım panoları, harici tip panolar, kumanda panoları, düz dağıtım panoları ve asansör panoları bulunmaktadır. Üretilen panoların tamamı boyamadan montaja kadar her aşaması üretim tesisimizde gerçekleştirilmektedir. Mupa Pano ürünlerinde TSE ve ISO Belgesi şartlarını sağlamayan malzeme kullanmamaktadır. Firmamız üretim konusunda TSE ve ISO 9001 yeterlilik belgesine sahiptir.

Mupa Pano her müşterisini referans kabul ederek %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Firmamız birçok özel sektör ve kamu kurum ve kuruluşlarının projelerinde panel sistemlerini üstlenmiştir.

Ek Detaylar

Firma Adı
Mupa Pano | Elektrik Pano Sistemleri
Adres
İvedik OSB Ağaçişleri Yapı Koop. 1354. Cd. 1357. Sk. No: 3 Yenimahalle/Ankara
Telefon
(0312) 394 64 08

Etiket:

pano