Anadolu Sanayi ve Ticaret Rehberi

Hızlı ve verimli bir e-ticaret yöntemi ile gelişime hazır mısınız?


Anadolu KOBİ Profesyonel İş Etkinlikleri

Türkiye'de internetin geleceğini düşünelim, geçmiş geleceğin yol haritası olsun. Şimdi tüm geçmiş alışkanlıklarınızı unutun. İşini geliştirmek ve iş ortamında etkin bir ortam yaratmak her KOBİ işletme sahibinin hayalidir. Günümüz ekonomik sorunları rekabetin artmasına neden olmaktadır. Dolayısıyla rekabet arttıkça pazardan pay almak daha da zorlaşıyor. Bu gibi durumlarda, planlı reklam faaliyetlerine daha fazla ağırlık verilmelidir. Yaptığımız araştırmaya baktığımızda planlı reklam yayınlayan firmaların işlerinde artış olduğu görülüyor. Bu nedenle ticari faaliyetlere, reklam ve pazarlamaya yatırım yapılmasına ihtiyaç olduğu görülmektedir. Unutmayın reklam, pazarlamayı sürekli besleyen bir kavramdır.

Anadolu KOBİ sanayi ve ticaret platformu, sektörlerin ihtiyaçlarını karşılayacak güçlü bir altyapı hazırlamıştır. Bize destek olun, ülkemizin tüm sektörlerini geliştirelim. Türkiye'de her müşterinin ihtiyacına çözüm bulmak ile müşterilerinizin ortak ihtiyaçlarına çözüm bulmak arasında çok fark var. Her müşterinin ihtiyacına çözüm bulmak verilen hizmetin kalitesini riske attığı gibi bir süre sonra tıkanmaya da neden olur. Hepsine çözüm bulmak, anlık sorunları çözmek demektir. Ancak bunu rutin olarak yapmaya devam ederseniz işinizin başarısını riske atmış olursunuz. Bunun yerine, müşterilerinizin ortak sorunlarının üzerinden geçmeniz gerekir. Çoğunluğun sorununa bir çözüm tasarlamak, sizin ve işletmeniz için ilk adım olmalıdır. Bu sayede tüm müşterilerinizi ortak bir memnuniyet noktasında toplayabilirsiniz. Bu nedenle işletmenizde özellikten çok avantaja odaklanmanız gerekir.

Türkiye Sanayi ve Ticaret Rehberi

Dijital bir rehber olmanın ötesinde size destek olacak ve her sektöre bakış açınızı değiştirecek. Yerel ve sektörle ilgili hizmetlerde farklı davranışlar için bir yol haritası belirlemenize yardımcı olacaktır. Sizi iş hayaliniz için “sizinle aynı yolda yürüyebilen”, işi tasarlayan, planlayan ve inşa eden kişilerle buluşturacaktır. Her işletmenin internette güçlü bir iş ağına sahip olması gerekir. Bir web sitesi olsun veya olmasın, bu iş ağı, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi öne çıkarmanıza büyük katkı sağlar. Anadolu KOBİ bir iş geliştirme projesidir. Organize sanayideki üreticiler ve sanayi sitelerinde hizmet veren esnaflar başta olmak üzere Türkiye'nin en küçük işletmeleri için bir planlama yapıldı. Projede üç önemli unsur ele alındı. Bunlar sanayi bölgesi, sektörleri ve konumudur. Bu üç unsurun pazarlaması, reklamlarla tanıtılarak geliştirilmelidir. 40 farklı kanaldan oluşan projenin merkezinde Anadolu KOBİ web sitesi yer alıyor. Bu kanallar mevcut lokasyonda ve sektörde güç elde etmek için kullanılır. Unutulmamalıdır ki internet her geçen gün büyük değişimler yaşıyor. Bu değişimleri takip ederek KOBİ haberleri sitemizde sizlerle paylaşılacaktır. Projeye destek veren firmalar için kalıcı ve uzun vadeli pazar geliştirme çalışmaları yapılmaktadır.

40
KOBİ Kayıtları
43
Üyeler
743
Konumlar