Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.


Mihri Aşk Gelinlik

2 hafta önce   Firma Rehberi   Adıyaman   96 Ziyaret Referans: QnXe0VXbxrL

Mihr-i Aşk, farklı haute couture tasarımlarıyla güçlü bir marka haline geldi; Dünyanın önde gelen moda tasarımcılarının yer aldığı organizasyonlarda markamızı temsil etti. "Yılın En Trend Gelinlik Ustası", "Yılın En İyi Tesettür Tasarımcısı" gibi birçok ödüle layık görülen Mihr-i Aşk, sektörün lider ve yenilikçi gelinlik markasıdır.

Bizim hikayemiz:

Rabia Yakut, 2000 yılında Adıyaman Kahta'daki salonunda özel tesettür tasarımları üreterek işe başlamış; 2013 yılında salonunu, kuaför-tesettür tasarımını ve gelin salonunu İstanbul'a taşıdı. Gelin salonu ve saç-türban tasarımlarını ilk kez tek merkezde ve aynı adreste buluşturan Rabia Yakut, bu anlamda bir ilk olma özelliği taşıyor. Kısa sürede tanınmaya başlayan markanın ürün ve tasarımları gerek saç türban modelleri, gerekse gelinlik modelleri için Türkiye'nin birçok ilinden tarafımızdan özel olarak talep edilmekte olup, ihtiyaçların tek başına karşılanması mümkün değildir. Mihr-i Aşk ailesini yurt içinde bayilikler açarak genişletme planlarımız kapsamında diğer illerdeki müşterilerimize daha kolay ulaşabilmek amacıyla Mihr-i Aşk markası adı altında bayilikler vermeye karar verdik.

Amacımız

Amacımız Mihr-i Aşk Gelinlik Modelleri ve Saç-Turban tasarımlarını uygun fiyatlarla sunmak, hayatlarının bu özel ve önemli gününde %100 memnun ve mutlu gelinler uğurlamak. Amacımız: Bayi açarak Mihr-i Aşk markasını tüm Türkiye'ye yaymak, yurt içinde ise İstanbul ve Adıyaman'da atılan adımları genişleterek büyümek.

Hizmetlerimiz

Güncel trendleri yansıtan, her tarza ve vücut tipine uygun benzersiz koleksiyonlarımızda güçlü ve estetik bir duruşa sahip olmak isteyen gelin adayları için; Gösterişli ve kabarık gelinliklerin yanı sıra zarif dokunuşlarla modern bir hava katan sade gelinlikler ve düz kesim modelleri de bulunmaktadır. Sadece gelinlik değil, düğün öncesi nişan, nişan, kına gecesi gibi davetler için de nişan elbisesi, bindallı, kaftan ve abiye tasarımları yapıyoruz. Gelin adaylarımızın Saç-Turban Tasarımlarını da kendi mağazamızda gerçekleştirmekteyiz. Sürekli yenilenen trend tasarımlarla size özel Mihr-i Aşk tasarımları yaratıyoruz.

Ek Detaylar

Firma Adı
Mihri Aşk Gelinlik
Adres
Karşıyaka Mah. M. Kemal Cad. No: 60/BM Kahta Adıyaman
Telefon
08502444102

Etiket:

gelinlik