Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.


Aksesuarix

7 ay önce   Firma Rehberi   İzmir   114 Ziyaret Referans: Wjneg5YbwZ1

Konum: İzmir


2011 yılında İzmir'de kurulan Aksesuarix ülkemizin önde gelen online giyim mağazalarından biridir. Sokak modasına ilgi duyan ve bu tarzı yakından takip edenlerin iyi tanıdığı bir markadır. Başlangıçta küçük bir moda ve aksesuar reyonuyla ticari hayata adım atmıştır. Zaman içinde ürün yelpazesini genişletmiştir. Günümüzde drill, goat ve hip hop giyim tarzlarında akla ilk gelen adreslerden biri konumundadır. Özellikle sweatshirt, hoodie, kolej ceket, kargo pantolon gibi ürünlerde moda ve giyim sektörünün önde gelen tedarikçilerinden biridir.

Kuruluşundan bu yana Aksesuarix sokak giyimi ve sokak modası kavramlarına büyük önem vermektedir. Gençlerin özgür bir şekilde giyim tarzlarını yansıtmalarını amaç edinmektedir. Bu nedenle tüm yurt geneline ürün gönderimi yapmaktadır. Kolej ceket, hoodie ve sweatshirt gibi kategorilerde dünya genelindeki trendleri yakından takip etmektedir. Üstelik ürün çeşitliliğini en yeni trendlerle artırmaktadır. Özellikle iced out kolye, deri bileklik, baggy jeans gibi ürün gruplarında geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Bu özelliği sayesinde Türkiye'nin en büyük online aksesuar ve giyim mağazalarından biri konumundadır.

Online satış sitesi aksesuarix.com’da sokak stili streetwear tarzda pek çok ürün yer almakta. Ürünleri tek tek sipariş verebileceğiniz gibi Aksesuarix’in özel olarak hazırladığı kombin seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Giyim, aksesuar, çanta, ayakkabı ve diğer birçok kategoride tarzınıza en uygun ürünleri seçebilirsiniz. Sürekli güncellenen koleksiyonlarıyla Aksesuarix, modayı takip edenlerin birinci tercihi olmaya devam ediyor.

Siz de stilinizi yansıtmak veya sokak modasında yerinizi almak istiyorsanız, hemen aksesuarix.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Modayı eğlenceli ve erişilebilir kılan Aksesuarix, kendi stilini oluşturmak isteyenlere geniş bir ürün çeşitliliği sağlamakta. En yeni trendleri yansıtan bileklik, zincir kolye ve daha birçok aksesuarı uygun fiyat avantajıyla sipariş vermek için siz de aksesuarix.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ek Detaylar

Firma Adı
Ozyo Pazarlama Madencilik İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.
Adres
Meriç Mah. MTK Sitesi 5747/10 SOKAK NO:3 Çamdibi Bornova / İzmir
Telefon
0850 441 82 07