Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.


Menzil Kuruyemiş

11 ay önce   Firma Rehberi   Bursa   308 Ziyaret Referans: kzPdyP7bQro

Konum: Bursa


Yaptığı her işin onurlu olması gerektiğine inanan Menzil Kuruyemiş, 1975 yılında Bursa’da faaliyete başlamıştır. Yarım asırlık deneyimiyle en kaliteli ve lezzetli ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Başta kuruyemişler olmak üzere baharatlar, kuru meyveler, lokumlar, pestiller gibi birçok atıştırmalık türünde geniş bir ürün çeşitliliği vardır. Bursa’da hizmet veren 2 şubesiyle müşteri memnuniyetine odaklı büyümesini sürdürmektedir. Ürünleri ülkemizde olduğu gibi yurt dışından da ilgi görmektedir. İlk ihracatını 2001 yılında Avrupa’ya gerçekleştirmiştir.

Menzil Kuruyemiş, sunduğu çeşitli ve lezzetli atıştırmalıklarla sağlıklı beslenmeye özen gösterenlerin tercihi haline gelmiştir. Atıştırmalık, kuruyemiş, meyve kurusu ve diğer birçok üründe meraklılarının ilk tercihlerinden biri olmuştur. Vizyonu, kaliteli ve lezzetli ürünlerle müşterilere ulaşarak sofralarını renklendirmektir. Misyonu ise sürekli gelişen ve lezzet dolu bir menzil sunarak onların güvenini ve memnuniyetini kazanmaktır.

Menzil Kuruyemiş’in temel ilkesi müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktır. Üretim süreçleri yüksek kalite standardında seçilen hammadde alımıyla başlar. Üretimin tüm aşamaları büyük bir titizlikle devam eder. Hizmet kalitesini artırma çabası, dinamik yapısının temelini oluşturur. Müşterileriyle olan ilişkilerinde güven ve sadakati korumak temel hedefidir.

Müşterilerine sunduğu lezzetli ürünler Menzil Kuruyemiş markasının gücüyle özdeşleşmiştir. Nitekim sağlıklı ve doğal ürünlerinin damaklarda ayrı bir yeri vardır. Bu yüzden sofralara hoş bir lezzet dokunuşu sağlamak için büyük özen göstermektedir. Tüm ürünlerin kalite standartlarına uygun olması için özveriyle çalışmaktadır.

Menzil Kuruyemiş’in kısa vadeli hedefleri arasında, toptan satışları ihracata yönlendirerek dünya çapında daha fazla müşteriye ulaşmak vardır. Aynı zamanda da Bursa’daki şube sayısını artırmayı hedeflemektedir. Böylelikle daha fazla müşteriye ulaşmak ve bağlarını pekiştirmek istemektedir.

Yolunuz Bursa’ya düşerse, sağlıklı atıştırmalık ihtiyaçlarınızı karşılamak için Menzil Kuruyemiş’i ziyaret edebilirsiniz. Veya dilerseniz internet sitesi üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Ek Detaylar

Firma Adı
Menzil Kuruyemiş
Adres
Fatih Sultan Mehmet Bulv. Fatih Sit. 86/A Nilüfer / Bursa
Telefon
0224 245 30 55