Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.


Çelebioğulları

11 ay önce   Firma Rehberi   Gaziantep   305 Ziyaret Referans: l4zbqx2aprO

Çelebioğulları Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin temelleri 1984 yılında Gaziantep’te atıldı. Baklava imalatını çok iyi bilen Çiftçi Kardeşler, o günden bu yana baklavayı sadece Türkiye’de değil, dünyanın pek çok ülkesinde tüketicilerin beğenisine sunmakta. 1993 yılında şirketleşen Çiftçi Kardeşler, 1998 yılında Çelebioğulları markasını tescil ettirdi. Böylelikle ulusal ve uluslararası düzeyde büyük bir marka olma yolunda önemli bir adım attılar.

Baklavacı Çelebioğulları, köklü ve geleneksel baklava ustalığını günümüze taşımakta. Üstelik dünyanın dört bir yanında baklava severlere unutamayacakları bir lezzet deneyimi sunmakta. Gaziantep’in tarihi atmosferini yansıtan geleneksel taş fırınlarda üretilen baklavaları, mahir ustaların ellerinden çıkan bir sanat eseri niteliğinde. Kalite ve hijyen odaklı çalışma prensipleri ise tüm müşterilerinin güvenini kazanmalarını sağlıyor.

Günümüzde Baklavacı Çelebioğulları, Gaziantep’te Gaziler Caddesi (Elmacı Pazarı), Gazi Muhtar Paşa, Demokrasi Bulvarı (Ünaldı), İbrahimli, Karataş ve Beylerbeyi şubeleri ile faaliyet göstermektedir. Ayrıca Sıcak Nokta şubeleri ve internet satış sitesi de baklava severlere lezzetli bir deneyim sunmakta.

Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çiftçi’nin liderliğinde Baklavacı Çelebioğulları, baklavayı eski usullere sadık kalarak üretmektedir. Böylelikle milli tatlımız olan bu eşsiz lezzeti özüne uygun şekilde yaşatmaktadır. Aynı zamanda da modern teknolojiyi kullanan Çelebioğulları, internetten baklava satışı ile ürünlerini daha geniş kitlelere ulaştırmakta.

40 yıllık baklava serüveninde Çelebioğulları, geleneksel lezzet mirasımızı korumaya daima önem verdi. Damakları şenlendiren tatlılarını herkesle paylaşmaktan gurur duydu. Yolunuz Gaziantep’e düşerse siz de bu lezzet dolu yolculukta yer almak için Çelebioğulları’nı ziyaret edebilirsiniz. Veya dilerseniz internet sitesi üzerinden de baklava siparişi verebilirsiniz. Çelebioğulları’nın ayrıca yöresel lezzetler kategorisinde de geniş bir ürün çeşitliliği var. Salça, sos, kurutmalık, meyve kurusu gibi ürünleri de Çelebioğlu ayrıcalığıyla sipariş verebilirsiniz.

Ek Detaylar

Firma Adı
Çelebioğulları Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.
Adres
Kocaoglan Mahallesi Demokrasi Bulvarı No:3 Gaziantep
Telefon
444 83 27