Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.


Ankara Life Polikliniği

2 yıl önce   Firma Rehberi   Çankaya   588 Ziyaret Referans: 3X46dBXa79j

Konum: Çankaya


Özel Ankara Yaşam Polikliniği 2004 yılında Dermatolog Doktor Fatma Yıldız tarafından kurulmuştur. 2004 yılından bu yana tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kesintisiz hizmet vermektedir. Lazer estetiğinde kullanılan lazer sistemlerinin neredeyse tamamı kliniğimizde mevcuttur. Uzman ekibimiz ve teknolojik cihazlarımızla en iyi sonuçları almayı hedefliyoruz. En yeni lazer sistemlerini kullanma avantajı ve tüm cilt sorunlarınız için danışabileceğiniz uzman doktorumuz ile sizleri kliniğimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Sunduğumuz hizmetlerden memnun kalmanız için ne gerekiyorsa yapıyoruz.

Özel Ankara Yaşam Polikliniği, estetik ve dermatolojik tedavileri geniş bir yelpazede sunarak güzellik ve sağlık alanında öncü hizmetler sunmaktadır. Polikliniğimizde lazer epilasyon, leke tedavisi, sivilce tedavisi, yağ enjeksiyonu ve botulinum toksini gibi modern ve etkili yöntemlerle kişisel bakımınızı destekliyoruz. Ayrıca çeşitli estetik tedavilerle görünümünüzü iyileştirirken kendinizi daha iyi hissetmenizi de hedefliyoruz. Deneyimli ve uzman kadromuz, son teknolojilerle donatılmış polikliniğimizde sizlere en uygun ve etkili çözümleri sunmak için çalışmaktadır. Özel Ankara Yaşam Polikliniği olarak sağlığınız ve memnuniyetiniz önceliğimizdir.

Özgüveninizin artması ve en iyi sonuçlara ulaşmanız için büyük bir özveriyle hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Ankara Hayat Polikliniği tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hemen hemen tüm lazer tedavilerini uygulayabilen bir kliniktir. Çünkü güzel hissetmek herkesi birleştirir. Deneyimli ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımızla sizlere estetik ve sağlık alanında en iyi çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Ankara Life ailesi olarak sağlığınız ve memnuniyetiniz için buradayız. Sizi bu işbirliğine davet ediyoruz. Özgüveninizi arttırmak ve güzelliğinizi maksimuma çıkarmak için sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Ek Detaylar

Firma Adı
Ankara Life Polikliniği
Adres
Cumhuriyet Mah. Tuna Cad. No:5 D:4 Kızılay
Telefon
03124344343