Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Ataşehir Motorlu Kurye Hizmetleri

4 ay önce   Hizmet Rehberi   Ataşehir   284 Ziyaret Referans: 4KGRb41dBLZ

Ataşehir motorlu kurye hizmetleri İstanbul içinde kurye hizmeti vermektedir. Hizmetler arasında koli dağıtımı ve teslimatı, eczanelere ilaç transferi, yedek parça ve elektronik eşya sevkiyatları yer almaktadır. İstanbul'un her yerine anında teslimat hizmeti verilmektedir. Paketlerin teslimatı ister Kayışdağı, İçerenköy, Yenisahra, Ferhatpaşa veya diğer bölgelerde olsun, zaman açısından istenilen zamanda teslim edilir. Hizmetlerinden yararlanmak isteyenler firma ile çalışabilirler. Ataşehir Kurye, müşteri memnuniyetini esas alarak profesyonel hizmet sunmaktadır. Hizmet politikaları doğrultusunda zaman kavramına çok önem verilmekte ve teslimatlar aksatmamak için hassas davranılmaktadır.

Ataşehir Motorlu Kurye, gönderilerin en hızlı teslimatını sağlamaktadır. Ekspres kargo hizmeti seçeneği ile gönderileriniz Anadolu Yakasına veya Avrupa Yakasına da teslim edilebilir. Paketler Kadıköy, Üsküdar veya Silivri'ye teslim edilirse, teslimat süresine sadece yol mesafesi yansıtılacaktır. Gönderiler güvenli bir şekilde alıcıya ulaştırılır. Gönderiniz varsa, bizimle iletişime geçmeniz durumunda gönderinizin istediğiniz adrese en kısa sürede ulaşacağından emin olabilirsiniz. Sunduğumuz hizmetlerde abonelik seçenekleri ile farklı indirim avantajları sunulmaktadır.

Ataşehir'de paket servis hizmetleri nasıl yapılır?

Paket dağıtım ve teslimat hizmetleri, öncelikle gönderinin alınması ve takip numarasının verilmesi ile başlar. Gönderi, belirlenen adrese veya istenilen adrese götürülür. Teslimat işlemi, teslim alınan kişinin imzası ile tamamlanır. Teslimat süresi, gönderinin yerine gitme mesafesi ve trafik durumuna göre değişebilir. Özel hizmetlerde, ekspres kargo hizmeti seçeneği ile daha hızlı teslimat yapılabilir. Ayrıca, takip hizmetleri ile gönderinin hangi aşamada olduğu takip edilebilir.

Ek Bilgiler

Firma Adı
Alo Kurye
Adres
Ataşehir / İSTANBUL
Telefon
05055217906