Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.


KidsPartim

10 ay önce   Firma Rehberi   Bursa   281 Ziyaret Referans: yMYerkEaOBQ

Konum: Bursa


Parti malzemeleri ve doğum günü süsleri pazarının önemli oyuncularından KidsPartim, 2013 yılında Bursa’da faaliyete başladı. O günden bu yana binlerce parti organizasyonuna ürün tedarik etti. Parti süsleri, kutlama malzemeleri, konsept balonlar ve benzeri pek çok ürünle kullanıcıların organizasyonlarına renk kattı. Türkiye’nin en yenilikçi ve en güvenilir alışveriş sitelerinden biri olarak büyümesini devam ettirdi.

KidsPartim’de parti ve kutlamalarınız sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok ürünü uygun fiyat avantajıyla bulabilirsiniz. Doğum günü süsleri kategorisinde kız, erkek, yetişkin ve sevgiliye özel kutlamalar için çeşitli malzemeler mevcut. Her renkte ve desende süs çeşidi, dekoratif banner, yelpaze süsler, flama ve bayraklar bunlardan birkaçı. Ayrıca tavan süsleri, Japon feneri, folyo parti perdesi, iyi ki doğdun yazısı gibi birçok ürüne de KidsPartim ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.

Parti ve kutlamalar için gerekli malzemelerin çeşitliliği oldukça fazladır. Fakat bu ürünleri araştırmak kolay değildir. Uygun olanlarını seçmek de zordur. Türkiye’nin en yenilikçi alışveriş sitelerinden biri olan KidsPartim, 2013 yılında bu ihtiyacı karşılamak için faaliyete başladı. 1 yaş doğum günü konsepti, şeffaf balon, baby shower süsleri, balon çubuğu gibi ürünlere erişimi kolaylaştırdı. Üstelik bu gibi pek çok üründe uygun fiyat avantajı sundu. Böylelikle rakiplerine fark atmayı başardı.

KidsPartim’de harfli folyo balonlarda gold, gümüş, pembe ve mavi renk seçenekleri mevcut. İstediğiniz ismi harfli folyo balonlarla yazabilir ve doğum günü partinizde özel bir atmosfer yaratabilirsiniz. Her çeşit konsept kutlama etkinliğinize uygun ürünler KidsPartim’in Bursa Nilüfer şubesinde ve internet sitesinde sizleri bekliyor. Dahası tüm siparişlerin aynı gün içinde kargoya teslim edilmesi, dilediğiniz ürüne hızlıca ulaşmanızı sağlıyor.

KidsPartim’in güçlü olduğu alanlardan bir diğeri de özel günler için özel tasarım peçete imalatıdır. Örneğin milli ve dini bayramlar, nişan, kına, söz için özel peçeteler bunlardan birkaçı. Ayrıca sünnet, yılbaşı ve daha birçok özel gün için de KidsPartim’de özel baskılı peçete bulabilirsiniz.

Ek Detaylar

Firma Adı
Kidspartim Aydeniz Süsleme
Adres
İhsaniye Mah. Tuna Cad. Kurtuluş Sok. No:9/B Nilüfer Bursa
Telefon
0 537 213 83 76