Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.


Kuruyemiş Sarayı

4 ay önce   Firma Rehberi   İstanbul   121 Ziyaret Referans: 4w9aAnzbvMR

Kuruyemiş satıcıları arasında önde gelen markalardan biri olan Kuruyemiş Sarayı, 1988 yılında faaliyete başlayan Yayla Kuruyemiş’in tescilli markasıdır. Gıda sektöründeki deneyimi ve uzman kadrosuyla online kuruyemiş satışı konusunda öncü konumunu uzun yıllardır sürdürmektedir. Müşterilerine sağladığı güvence ve kalite standartlarıyla sektörde fark yaratan Kuruyemiş Sarayı, lezzetli ve sağlıklı kuruyemiş arayanların ilk tercihlerinden biridir.

Online alışveriş sitesi kuruyemissarayi.com adresinde damak zevkinize uygun en taze kuruyemiş çeşitlerini bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesiyle Kuruyemiş Sarayı’nda kuruyemişten kuru kahveye, bakliyattan şekerlemelere kadar pek çok lezzeti bulabilirsiniz. Başta pikan cevizi olmak üzere bu gibi özel lezzetlerde sağladığı fiyat avantajı ve erişim kolaylığı müşteriler tarafından takdirle karşılanmasını sağlamakta. En sağlıklı ve en lezzetli kuruyemiş çeşitlerini en uygun fiyatlarla satışa sunma konusundaki kararlılığı Kuruyemiş Sarayı’nı sektörün lider oyuncularından biri haline getirmekte.

Kuruluşundan bu yana müşteri memnuniyetini ilke edinen Kuruyemiş Sarayı’nda en sağlıklı atıştırmalıkları en yüksek hizmet kalitesiyle bulabilirsiniz. Birçok sağlık sorununa iyi gelen kuruyemiş çeşitlerine erişimi kolaylaştırması markanın sektörde gördüğü ilgiyi artırmakta. Bu bakımdan Kuruyemiş Sarayı sadece ürünlerin imalat ve satışını yapmakla kalmıyor. Aynı zamanda da sektördeki kalite standartlarını yükseltiyor.

Günlük kuruyemiş ihtiyaçlarınızı karşılamak için iyi bir online satış kanalı arıyorsanız kuruyemissarayi.com adresini mutlaka ziyaret etmelisiniz. Deneyimli ve uzman kadrosuyla en kaliteli ürünleri en taze şekilde sofranıza getiren marka, hijyen ve kalite standartlarına büyük özen göstermekte. Siz de Kuruyemiş Sarayı ile lezzetin ve sağlığın keyfini çıkarın! 

Ek Detaylar

Firma Adı
Yayla Kuruyemiş İç ve Dış Ticaret Gıda Sanayi Limited Şirketi
Adres
Siyavuşpaşa Mah. Ferit Selimpaşa Cad. No: 29/1 Bahçelievler / İstanbul
Telefon
02126438652