Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.


MyLamp

11 ay önce   Firma Rehberi   Muğla   262 Ziyaret Referans: JX7axk9eyv4

Konum: Muğla


1965 yılında İstanbulda Muhittin Sezgin tarafından kurulan MyLamp, aydınlatma sektöründe ülkemizin öncü markalarından biridir. Marmara Bölgesi’nde başladığı yolculuğunu öncü ve yenilikçi ürünleriyle tüm Anadolu’ya yaymıştır. 60 yıla yakın bir süredir kalite anlayışı ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle sektöründe lider konuma yükselmiştir. Özellikle bambu avize, dekoratif aydınlatma ürünleri, masa lambaları, rattan set gibi kategorilerde ülkemizin en önemli markalarından biri haline gelmiştir.

MyLamp aydınlatma ürünleri güvenilirlik, estetik ve yüksek performansı bir arada sunarak aydınlatma ihtiyaçlarına çeşitli çözümler üretmekte. Yenilikçi yaklaşımıyla teknolojinin imkanlarından yararlanan MyLamp, bu imkanları en iyi şekilde kullanıyor. Böylelikle müşteri memnuniyetini artırıyor. Bohem tarzı mobilya, rattan ayna, dekoratif duvar tabakları ve daha pek çok ürünüyle kullanıcılarına farklı deneyimler yaşatıyor.

1990’lı yıllarda MyLamp, Ege Bölgesi’nde yeni bir yapılanma oluşturdu. Bu sayede üretim ve hizmet ağını daha da genişletti. Bugün itibariyle Muğla Fethiye’de 700 metrekare kapalı alanda faaliyetlerini sürdürmekte. Ve 30’u aşkın teknik uzman ile deneyimli personelle çalışmakta. Sahip olduğu patentli ürünlerle ve yaratıcı tasarımlarla sektöre yön vermekte. Böylelikle projelerde ve özel tasarımlarda tercih edilen bir marka olarak büyümesini sürdürmekte.

MyLamp ürünlerinin en önemli özelliği, müşterilerin farklı ihtiyaçlarına uygun şekilde özelleştirilmiş çözümler sunmasıdır. Geniş bir yelpazeye sahip bu ürünler yurt dışı pazarlarda da büyük ilgi görüyor. Bu ürünlerle MyLamp, aydınlatma alanında ülkemizin en önemli temsilcilerinden biri olmayı hedefliyor. Aynı zamanda da hizmet ağını sürekli genişletiyor. Müşterilerinin güvenini kazanmanın sorumluluğuyla ve kaliteden ödün vermeden çalışmaya devam ediyor. Daha aydınlık bir dünya için en iyi aydınlatma çözümleri üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

Ek Detaylar

Firma Adı
Fethiye Avize Elektrik Ve Elektronik Tur. Nak. Ltd. Şti.
Adres
Karaçulha Mah. Narlı Cad. No:157/3 Fethiye / Muğla
Telefon
0 533 093 05 98