Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.


Rekor Müzik

10 ay önce   Firma Rehberi   Bursa   270 Ziyaret Referans: 7LDdwpRe1YK

Konum: Bursa


Rekor Müzik’in temelleri Bursa’da 1979 yılında Ramazan Kor tarafından aile mesleği olan sol klarnet imalatıyla atıldı. Zamanla diğer müzik aletlerinin perakende satışına başlandı. Yenilikçi yaklaşımı ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla Rekor Müzik, müzik mağazaları arasında öne çıkmayı başardı. Günümüzde sadece Bursa’da değil, tüm ülkemizde hatta yurt dışında bile tanınan bir firma konumunda.

Kuruluşundan bu yana daha çok imalata önem veren Rekor Müzik, 1997 yılında Bursa Setbaşı’ndaki adresine yerleşti. Başlangıçta 35 metrekarelik bir dükkanda faaliyet verirken zamanla diğer iş yerlerini de bünyesine kattı. Halihazırda 350 metrekarelik mağazası ve idari bölümleriyle müzikseverlere hizmet sunmaya devam etmekte.

Kurulduğu günden itibaren kendini geliştiren ve yeniliklere açık bir firma olan Rekor Müzik, zaman içinde imalat kapasitesini ve ürün çeşitliliğini artırdı. Aynı zamanda da Türkiye genelindeki satış kanallarını geliştirdi. 2005 yılında yurt dışından müzik aletleri ithalatına başladı. Farklı lokasyonlarda hizmet veren bayilerine en kaliteli müzik aletlerini sundu.

Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan Rekor Müzik, toptan satışlarda müşterilerine doğrudan ulaşmayı hedefleyerek İstanbul Beyoğlu Tünel’de bir toptan satış ofisi açtı. Günümüzde Bursa’da iki perakende satış mağazası ve idari bölümüyle, İstanbul’da ise toptan satış ofisiyle müzik aleti satışına devam etmekte.

Rekor Müzik’in temel değeri, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktır. Ayrıca bayileriyle karşılıklı kazanç elde etmek istemektedir. Ve tüm çalışmalarında “sonsuz dürüstlük” ilkesiyle hareket etmektedir. Sektörün en iyisi olmak için çaba sarf eden Rekor Müzik, yerli pazarların yanı sıra yurt dışı pazarlarda da büyüme hedefini gerçekleştirmekte.

40 yıldan uzun süredir müziğin büyülü dünyasında hareket eden Rekor Müzik’te klasik ve modern Türk müziği aletlerini uygun fiyata bulabilirsiniz. Ayrıca gitar, elektronik davul, ses kartları gibi ürünlerde de Rekor Müzik her zaman yanınızda.

Ek Detaylar

Firma Adı
Rekor Müzik
Adres
Selçukhatun Cad. No:2/7 Setbaşı Nilüfer / Bursa
Telefon
0224 220 65 27