Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.


Soft Baby

7 ay önce   Firma Rehberi   Adapazarı   105 Ziyaret Referans: W4QbYEKbzqM

Belis ve Tarakçıoğulları şirketlerinin tarihi birikimlerine sahip Soft Baby, online bebek ve genç odası tekstil ürünleri satışında ülkemizin sayılı firmalarından biridir. Tarihçesi 1936 yılına uzanan Soft Baby, 2020 yılından bu yana online tekstil ürünleri satışında büyümesini sürdürmektedir. 0-18 yaş aralığına yönelik ürünleriyle bugüne kadar pek çok kullanıcının beğenisini kazanmıştır. Montessori uyku setleri, yatak nevresim takımı ve diğer ürünleriyle ebeveynlerin çocuklar için tekstil ürünü alışverişlerinde ilk tercih ettiği satış kanallarından biri haline gelmiştir.

Köklü bir tarihe sahip Soft Baby ürünlerinin kalite standartları oldukça yüksektir. Bu durum müşteri memnuniyeti konusunda avantaj elde etmesini sağlamaktadır. Konforlu bir uyku deneyimi sunan çocuk ve genç odası nevresim takımları geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Üstelik çocukların ve gençlerin fiziksel ve psikolojik gelişim süreçlerini desteklemektedir. Üretim süreçlerinin her aşamasında büyük bir titizlik göstermesi ürünlerin gördüğü ilgiyi artırmaktadır.

Soft Baby’nin satış sitesi softbabytekstil.com adresinde çocuklar ve gençler için pek çok tekstil ürünü mevcut. Örneğin genç nevresim setleri, bebek beşikleri için uyku setleri ve uyku aksesuarları bunlardan sadece birkaçıdır. Takım setlerin yanı sıra tekli ürünlerde de Soft Baby birbirinden güzel seçeneklere sahiptir. Süs yastıkları, silindir yastık koruma veya baş yastığı gibi birçok üründe uygun fiyatlı seçenekler sunmaktadır.

Soft Baby’nin kaliteli kumaş bileşimleriyle ortaya çıkan beşik uyku setleri ailelerin ilk tercihlerinden biridir. Ayrıca nevresim setleri birçok gencin yatak odasına renk katmaktadır. Bunların yanı sıra tekli ürünler ve diğer ürün çeşitleri de uyku kalitesi ve konforunu artırmaktadır. Bu ürünleri henüz denemediyseniz softbabytekstil.com adresini hemen ziyaret edebilirsiniz. Yüksek kalite, güvenlik ve konfor standartlarına sahip bu ürünlerle siz de çocuğunuzun uyku sağlığını güçlendirebilirsiniz.

Ek Detaylar

Firma Adı
Soft Baby Tekstil Ürünleri İth. İhr. San. ve Tic. Ltd.
Adres
Yenigün Mh. Sakarya Cd. No:67 Adapazarı / SAKARYA
Telefon
05333030893