Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.


Hipotenüs E-Ticaret Çözümleri

11 ay önce   Firma Rehberi   Bursa   441 Ziyaret Referans: gl9av2maG1v

Konum: Bursa


Teknoloji ve yeni nesil e-ticaret yazılım şirketi olan Hipotenus'un temelleri 2001 yılında atılmıştır. Hipotenus Ulutek, 2018 yılından itibaren Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde yaptığı Ar-Ge çalışmalarıyla e-ticaret yazılımları üretmeye başlamıştır. Sürekli güncellenen altyapısıyla, birçok firmanın e-ticaret altyapı ihtiyaçlarına çözüm sağlamıştır. Sektördeki birçok önemli marka ve girişimciye yazılım desteği sağladı. Üstelik e-ihracat çözümleri ile sadece Türkiye ile sınırlı kalmıyor, kullanıcılarına dünya pazarlarında da satış yapma imkanı sağlıyor. Son yıllarda e-ticarete olan ilginin artması birçok işletmenin sektöre girmesini sağlamıştır. Ancak günümüz şartlarında online alışveriş sitesi kurmak isteyen firmaların büyük çoğunluğu teknik bilgi eksikliğine sahiptir.

Hipotenüs

Hipotenüs, e-ticaret sitesi çözümleri ile ihtiyaç sahibi firmaların işini kolaylaştırıyor. Aynı zamanda sektörün büyümesine de katkı sağlıyor. Böylece kullanıcılarına güçlü çözümler sunan firmalar doğal olarak sektörde öne çıkıyor. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği E-Ticaret Konseyi'nde e-ticaret sektörünü temsil eden Hipotenus, birçok özelliğiyle benzerlerinden ayrışıyor. Web sitesi altyapısında geliştirilmiş SEO desteği bulunmaktadır. Mobil uyumluluk ve site güvenliği odaklı yenilikçi çalışmaları sektördeki standartları yükseltiyor. TOBB'un öncülük ettiği "Herkes İçin Güvenli E-Ticaret" hareketi de bu bağlamda önem taşıyor.

Türkiye'nin "Güven Damgası" kriterlerini karşılayan ilk e-ticaret altyapı sağlayıcısı olması Hipotenus'un öncü vizyonunu güçlendiriyor. Gelişen teknolojileri ve yenilikleri sürekli takip eden Hipotenüs altyapısı, farklı paketlerle işletmelere ticari çözümler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Hipotenus, dinamik ve deneyimli ekibiyle sektörde büyümeye devam ediyor. İş ortakları ve kullanıcılarıyla birlikte yeni nesil e-ticaretin lideri olarak markasını büyütmeyi hedeflemektedir.

Ek Detaylar

Firma Adı
Hipotenüs Elektronik Ticaret ve Yazılım Teknolojileri A.Ş.
Adres
Uludağ Üniversitesi ULUTEK Teknoloji Geliştirme Bölgesi K:1 D:124 Görükle Nilüfer / Bursa
Telefon
0 850 441 40 84